O nás

Sme tím mladých zahraničných slovákov žijúcich v Rumunsku, ktorí sa rozhodli prekonať hranice a umožniť expandovať slovenským a českým e-shopom do Rumunska.

Zabezpečíme vám komplexné služby pri expanzii e-shopu do Rumunska, pomôžeme prekonať jazykovú bariéru a vybudovať si u rumunských zákazníkov dôveru lokálneho e-shopu. V roku 2016 sme začínali brigádou pre jeden z terajších e-shopov, ktorý sa úspešne rozbehol v Rumunsku.

Po asi 2 rokoch, v ktorých sme ďalším 3 e-shopom pomohli sa rozbehnúť, vznikla myšlienka pomôcť prekonať hranice a jazykovú bariéru všetkým e-shopom, ktoré si chcú rozvinúť business expanziou do Rumunska. Seriózny prístup, tvrdá práca, flexibilita a ochota vyjsť v ústrety požiadavkám našim partnerov a ich klientom, nám prinieslo ďalšie úspechy a aktuálne viac ako 10 úspešne zabehnutých e-shopov na rumunskom trhu.

Každý nový projekt je pre nás výzvou a každý úspešný projekt, ktorý pomôže vášmu podnikaniu, je našou motiváciou. Poznáme špecifiká rumunského trhu a vieme ich využiť v zákazníckej podpore v prospech vášho e-shopu. Spoľahnite sa na nás a my vám budeme dôveryhodným a stabilným partnerom pre váš e-shop v Rumunsku.

im-main-10164
im-main-65002

Naši spokojní klienti