Martin Murza, Managing Director at Murza

So spoločnousťou Foza SA sa nám pracuje výborne. Oceňujem veľmi zodpovedný a angažovaný prístup majiteľa ako aj všetkých členov spoločnosti. Všetko, na čom sme sa dohli, vždy platilo. Tento skúsený tím môžem iba odporučiť.

Andrej Kajan, CEO ui42

So spoločnosťou Foza SA spolupracujeme od začiatku roku 2022, kedy sme sa spoločne pustili do prvých príprav projektu. Dnes, s novou a komplexnou one-stop shop identitou, dosahuje táto spoločnosť neuveriteľné výsledky, na ktoré sme aj my hrdí. Jednoznačným prínosom našej spolupráce bola aj otvorenosť komunikovať a možnosť spolu priateľsky vychádzať.

Juraj Bednár, CEO at IRISIMO

„Naši rumunskí kolegovia sú esenciálnymi členmi tímu, bez ktorých by bolo podnikanie na tamojšom trhu omnoho zložitejšie. Vysoko oceňujem ich profesionalitu, proaktívnosť a snahu o poskytnutie čo najlepšieho servisu našim zákazníkom, častokrát nad rámec ich povinností. Navyše, okrem čisto pracovných vzťahov je skvelé, že si rozumieme aj ľudsky.“

Ondrej Koprda, CEO WARAGOD

„S Ferkom a Zladkou spolupracujeme už pár rokov a zastrešujú nám komplet support v Rumunsku. Komunikácia, dohoda vždy na úrovni a služby dodané vždy v dohodnutý termín s požadovanou kvalitou.“

Matúš Sabo – obchodný manažér Diablo Chairs.sk a Jan Nowak.sk

„Dobrý deň, chcel by som sa podeliť o skúsenosti s týmto chalanom.
Minulý rok som hľadal osobu s RO jazykom, pretože sme chceli rozšíriť predaj aj na Rumunskom trhu.
Každý, kto myslí o online predaji hlbšie, by mal vedieť, že Rumunsko je veľký a zároveň veľmi „prázdny“ trh a preto sa tam vieme pekne presadiť 🙂

Fero mi pomáha od novembra 2020, je veľmi pracovitý, spoľahlivý a snaží sa čo najviac poradiť a robiť veci aj sám od seba.
Nečaká iba na naše otázky atď. sám Vám navrhne čo by bolo dobre spraviť, aby bol práve Váš eshop v Rumunsku na vysokej úrovni.
Chalan má zatiaľ malý tím, ale bez problémov zvládne celé callcentre, preklady a ďalšie veci, ktoré sú s online predajom spojené.

Po niekoľkých mesiacoch spolupráce môžem Fera a jeho tím vrelé doporučiť. Verím, že naša spolupráca sa tak naozaj ešte len začína 🙂 „

Martin Simon – CEO at Robot World

Spolupracujeme od začátku roku 2020, kdy jsme spouštěli rumunskou mutaci webu. Byli a jsou naší pravou rukou nejenom v péči o zákazníky a pro překlady (často ASAP), ale mnohokrát nám vyšli vstříc daleko nad rámec domluvených podmínek a toho si velice ceníme. Jejich přínos je v tomto ohledu nedocenitelný, vážíme si jejich přátelského přístupu, ochoty a zodpovědnosti.

Kontaktujte nás

Využite kontaktný formulár a zanechajte nám svoju otázku. Odpoveď vám pošleme na vašu emailovú adresu.