O nás

Expandujte s nami na trh do Rumunska!

Zákaznícka podpora

Chcete predávať v zahraničí a mať zákaznícku podporu v lokálnom jazyku? Niekedy kvalitného rumunsky hovoriaceho človeka je veľmi náročné, až nemožné nájsť a mať interne v spoločnosti.

Preklady

Len strojový preklad cez online nástroje nestačí, kvalitný preklad e-shopu a jeho lokalizácia vám na zahraničných trhoch získa nových zákazníkov a vylepší pozície vo vyhľadávačoch.

Zberné miesto

Využívanie lokálnej adresy a takzvanej reverznej logistiky v Rumunsku, na našej adrese odporučame hlavne kvôli zvýšeniu dôvery zákazníkov a prehľadnej trase balíka.

Právne a daňové poradenstvo

Máte e-shop a plánujete expandovať do Rumunska? Každá krajina má svoje právne i daňové špecifiká, na ktoré treba pri expanzii dbať. Spoľahnite sa na nás.

Prieskum trhu

Kvalitná príprava a prieskum trhu sú základom úspešnej expanzie. Spolu s partnermi vypracujeme detailnú analýzu trhu a konkrétneho segmentu, budeme analyzovať vašu konkurenciu za vás.

Nenašli ste čo hľadáte?

Máte záujem o spoluprácu, ale ešte ste to nenašli v našej ponuke služieb? Neváhajte nás kontaktovať a pripravíme spolu špecifickú možnosť komunikácie pre obojstrannú spokojnosť.